m&a jogász | budapest

posted
contact
dorottya sárik, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
legal
job type
permanent
reference number
131239 / 22676
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Kiterjedt ügyfélkörrel bíró, belvárosi ügyvédi iroda dinamikusan fejlődő csapatába keresünk tapasztalt M&A jogászt!

- Ügyvédi tevékenység ellátása tranzakciók során
- Jogi átvilágításokban való aktív részvétel
- Kockázati tőkebefektetéssel kapcsolatos jogi tanácsadás
- Szerződések szerkesztése és véleményezése

Elvárások / Requirements

- Jogi diploma
- Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Legalább 4 év ügyvédi irodában szerzett szakmai tapasztalat
- M&A/Corporate területen szerzett tapasztalat előny
- Határozottság, precizitás

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Modern és igényes munkakörnyezet
- Kiterjedt ügyfélkör
- Szakmai támogatás

Kapcsolattartó / Applications

Sárik Dorottya
dorottya.sarik@randstad.hu