ios/android fejlesztő - junior/medior/senior | debrecen

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
debrecen, hajdú-bihar
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
30254 / 31715
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk stratégiai szállítóként szolgálja ügyfeleik rendszereit minden éttermük számára, világszerte több mint 119 országban és több mint 35 000 helyszínen vannak jelen. Szoftverfejlesztést, tesztelést, telepítést és támogatási szolgáltatásokat nyújtanak a POS-hoz (point of sales) és a kapcsolódó szoftveralkalmazásokhoz, amelyek a teljes személyzetre és az ügyfélélményre összpontosítanak.

Hozzájuk keresünk most új kollégákat az alábbi pozíciók betöltésére:

iOS/ANDROID FEJLESZTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Alkalmazások tervezése és fejlesztése iOS/Android platformon
  • Az alkalmazások teljesítményének, minőségének és működésének biztosítása
  • Együttműködés a csapattal az új funkciók meghatározása, megtervezése és továbbítása érdekében
  • Hibák azonosítása és javítása
  • Segítsen fenntartani a kód minőségét, szervezését és automatizálását
  • Hozzon új, innovatív ötleteket a csapatnak

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Legalább 1-2 év tapasztalat OOP nyelveken, például  Java, Kotlin, Objective-C, Swift vagy C#
  • Ismeretek a mobil platform design pattern-jeiről
  • Tapasztalat az olyan adatbázisok kezelésében, mint az SQL, a Realm, a CoreData
  • Tapasztalat a webszolgáltatás integrálásában (SOAP, REST, JSON, XML)
  • Tapasztalat harmadik féltől származó könyvtárakkal és API-kkal
  • A mobil fejlesztés életciklusának jó megértése
  • A párhuzamos és egyidejű programozási elvek megértése
  • Ismerkedés a folyamatos integrációval
  • Az egység tesztelésének ismerete pl. Junit, Mock API
  • GIT ismerete

Előny, ha van:

  • Tapasztalat az alkalmazás telepítési folyamataiban (GooglePlay / AppStore)
  • Szakmai tapasztalat az RX Java és a ReactiveX terén
  • Az Android SDK, az Android Studio ismerete

Amit kínálunk / Offer

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Tapasztalatodnak megfelelő piacképes alapbért
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Támogató szervezeti kultúrát

Egy olyan cégnél dolgozhatsz, ahol komoly szakmai vezetők támogatják az egyéni fejlődésedet és karrierutadat.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a pozíciók felkeltették érdklődésed kérjük, jelentkezz a rendszerünkön keresztül. Ha még lenne kérdésed a jelentkezés előtt keress az alábbi elérhetőségen.

Zengő Dóra

dora.zengo@randstad.hu