webes alkalmazás üzemeltető | budapest

posted
contact
blanka molnár, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
120246 / 21974
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Csatlakozz magyar partnercégünkhöz, amely a hazai innovatív vállalkozásokat segíti inkubációs, magvető és növekedési befektetési életszakaszokban. Legújabb kollégájukat Webes alkalmazás üzemeltető, fejlesztő pozícióba keressük!

- Webes alkalmazások üzemeltetése, felhasználók támogatása
- Hibák kivizsgálása, kezelése valamint incidensek elhárítása
- A felelősségi körhöz tartozó modulokban a felhasználók által el nem végezhető rendszeres
feladatok végrehajtása, koordinációja;
- Üzleti igények összegyűjtése, rendszerezése.
- Fejlesztési igények összegyűjtése, megvalósításának tervezése, támogatása, korrdinálása
- Erőforrás becslések, fejlesztési ütemezések megadása
- Rendszeres kapcsolattartás a külső fejlesztőkkel
- Tesztelések, validálási folyamatok támogatása, koordinációja, végrehajtása
- Felhasználói oktatások: j fejlesztés, annak bemutatása és csapatonként oktatása
- Honlap fejlesztési projekt irányítása

Elvárások / Requirements

- Hasonló pozícióban szerzett 1-2 év tapasztalat
- Kiváló kapcsolatteremtő képesség
- Proaktív, kommunikatív beállítottság
- Strukturált, analitikus és problémamegoldó gondolkodásmód
- Önállóság a feladatok elvégzésében, a felmerülő problémák megoldásában

Előny:
- Webes rendszerek tervezésében, bevezetésében, támogatásában szerzett tapasztalat.
- SQL lekérdező nyelv ismerete
- Szoftverfejlesztési ismeretek.
- Liferay keretrendszer, Mantis ismerete
- IT biztonsági ismeretek jó ha van
- modern információvédelmi módszerek ismerete (célzott összetett támadások elleni,
adatszivárgást megelőző, biztonsági profilozás, alkalmazás réteg szintű védelem)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Sokrétű szakmai fejlődés

Kapcsolattartó / Applications

Blanka Molnár
+36 30 634 7468