senior java fejlesztő | budapest

posted
contact
annamária cseh-szombathy, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
114604 / 16722
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ügyfelünk egyedi szoftverfejlesztések megoldásszállítója hazai és nemzetközi vállalatok számára. Hozzájuk keresünk most Senior JAVA fejlesztő pozícióba kollégát egyik kiemelkedő külföldi projektjükhöz.

Feladatok:
- Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és megvalósítása
- Technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés
- Presales szakmai támogatás
- Projektek/termékek szakmai tervezésében és megvalósításában való részvétel
- Junior kollégák támogatása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 4-5 év Java/JavaEE fejlesztői tapasztalat
- Magas szintű tervezési és dokumentálási készség (UML és Design Pattern ismeretek)
- Fejlesztési tapasztalat a következő technológiákban: Spring Framework, Hibernate, JUnit, PL/SQL, MS SQL
- Nyitottság front-end technológiák felé (AngularJS)
- Angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk / Offer

- Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
- Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban.
- Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
- Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
- Rendszeres belső képzéseket.

Kapcsolattartó / Applications

Nagy Annamária
030 2909564