senior business analyst | budapest

posted
contact
zsuzsanna hont, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
137871 / 23043
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Magyar tulajdonú, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező partnercégünk részére keresünk senior business analyst kollégákat. A cég európai nagyvállalati ügyfelei számára elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés és professzionális tesztelés területén kínál megoldásokat.

- Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése.
- Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.
- A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi.
- A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel.
- A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.
- A tesztelési folyamat támogatása.
- Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.

Elvárások / Requirements

- Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
- Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat.
- Átfogó IT technológiai tudás.
- Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismerete.
- Analitikus gondolkodásmód.
- Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség.
- Ügyfélközpontú megközelítés.
- Kiváló dokumentációs készség.
- Előny: fejlesztői tapasztalat és szolgáltatói oldali tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Változatos projektek, a dohányipartól a vadvédelmen át a légiforgalomig szinte minden megtalálható.
-Friss technológiák
-Szakmai kihívások, az alkalmazások között több olyan is található, mely a világon teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást.
- Hazai és külföldi szakmai konferenciákon való részvétel vagy előadói lehetőségek.
- Karrier építés, többszintű, átlátható értékelési rendszer és éves értékelések biztosítják, hogy minden visszajelzést megkapj, ami a szakmai előmeneteledet segítheti.

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu