rendszeradminisztrátor- budapest, pest megye | budaörs

posted
contact
blanka molnár, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
121035 / 21971
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk, egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Budapesti központjukba keressük új kollégájukat Rendszeradminisztrátor pozícióba.

- Windows rendszerek adminisztrátori szintű kezelése;
- Felmerülő szoftver/hardver hibák és igények kezelése;
- Hibajegyek kezelése, adminisztrációja;
- Kapcsolattartás végfelhasználókkal;
- Leltár/raktár kezelés;
- Informatikai hardverek kezelése,
- Szoftver telepítések elvégzése
- Belső hálózattal kapcsolatos hibák és igények kezelése;
- Alvállalkozói kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- MS Windows (7, 8, 10) operációs rendszerek használatában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- MS Office (2010,2013,2016) üzemeltetői tapasztalat
- Office 365 üzemeltetésben szerzett tapasztalat
- Alapszintű hálózati ismeretek
- B kategóriás jogosítvány
- Pontos adminisztráció
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Windows Server (2003, 2008, 2012 és Exchange) adminisztrációban szerzett tapasztalat,
- Office 365 üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
- MS SCCM és/vagy IBM BigFix használatában, adminisztrációjában szerzett jártasság,
- MDM rendszer ismeret,
- Apple OS üzemeltetési tapasztalat,
- Sharepoint üzemeltetési tapasztalat,
- Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk / Offer

- Biztos munkahely az egyik vezető IT és telekommunikációs szolgáltató vállalatában;
- Azonnali munkakezdés napi 8 órás munkaidőben;
- Alapbér mellett havi teljesítmény bónusz és átlagon felüli cafeteria juttatások;
- Kezdeti és folyamatos szakmai továbbképzések és karrierlehetőségek
- Korlátlan mobil csomag;
- Modern munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Applications

Blanka Molnár
+36 30 634 7468