project manager | budaörs

posted
contact
eszter dióssi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
145335 / 23468
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Magyarországon 18 éve jelenlévő francia áruházlánc központi irodájába keresünk IT project managert.

- IT projektek vezetése end-to-end, azok időben,
költségkereten belül és elvárt minőségében
történő szállítása
- Projekt tervek elkészítése (ütemterv,
erőforrásterv, költségterv), elfogadtatása
- Projektekben részt vevő külső és belső
munkatársak munkájának operatív irányítása
- Kockázatok, együttműködők közötti
érdekellentétek, konfliktusok kezelése
- Határidők és költségek folyamatos
optimalizálása
- Projekt terv alapján a projekt életének /
sikerességének nyomon követése: incidens /
kockázat lista kezelése, karbantartása, szükség
esetén eszkaláció
- Kapcsolattartás az üzleti és az IT szakterületek
között
- Projektek tesztelésének előkészítése és
végrehajtása
- Projekt zárása folyamán átadás az
üzemeltetésnek, helpdesknek
- Részvétel a projekt módszertanok folyamatos
fejlesztésében

Elvárások / Requirements

- projektvezetői tapasztalat, lehetőleg IT területen
- Üzleti szemlélet- és gondolkodásmód
- Proaktív gondolkodásmód és jó problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
- MS Office (Word, PowerPoint, Visio, Excel, Outlook) ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos képzési lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszú távú karrier út

Kapcsolattartó / Applications

Eszter Dióssi
+36 30 296 8021