németül beszélő pénzügyi munkatárs | budapest

posted
contact
nikolett horváth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
101844 / 20078
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk a világ egyik vezető telekommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalata, az Egyesült Királyságban és világszerte több, mint 170 országban nyújt szolgáltatásokat.
Küldetésük, hogy hozzájáruljanak az ügyfelek hatékonyabb kiszolgálásához és egy globális szemléletmódhoz.
Ha Te is dolgoznál egy ilyen klassz cégnél, jelentkezz!

- Ellátja, illetve intézi a gazdasági szervezet könyvelési, beszámolási, ellenőrzési és egyéb számviteli feladataival kapcsolatos teendőket
- nyilvántartja a megrendeléseket és szerződéseket
- érkezteti, majd formailag és tartalmilag ellenőrzi a beszállítói számlákat
- összegyűjti a számla mellékleteit, előkészíti a számlát az utaláshoz, majd továbbítja a könyvelésre

Elvárások / Requirements

- angol és német nyelvtudás
- gazdasági végzettség vagy szakirányú tapasztalat
- analitikus gondolkodás
- proaktivitás

Amit kínálunk / Offer

- családbarát munkakörülmények
- kimagasló fizetés
- béren kívüli juttatás
- fejlődési lehetőségek

Kapcsolattartó / Applications

Nikolett Horváth
nikolett.horvath@randstad.hu