mikrohullámú üzemeltető | budaörs

posted
contact
blanka molnár, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
119277 / 21973
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának Műszaki Igazgatósága munkatársat keres mikrohullámú üzemeltetői pozícióba. A munkakör betöltéséhez várjuk szakirányú végzettségű pályakezdők vagy mikrohullámú eszközök telepítésében gyakorlattal rendelkezők jelentkezését is!

- Mikrohullámú adat- és átvitel-technikai berendezések üzemeltetése;
- Mikrohullámú átviteltechnikai-összeköttetések, szolgáltatások felmérése; konfigurálása, helyszíni létesítése, módosítása és leszerelése;
- A rendszereken jelentkező, vagy bejelentett hibák elhárítása;
- Alvállalkozók koordinálása és tevékenységük adminisztrálása, elszámolás;
- A mikró végponthoz csatlakozó CPE programozása, üzembe helyezése;
- PP mikro berendezések eszközgazdálkodása;
- Partnerekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások / Requirements

- Legalább középfokú távközlés-technikai szakmai képzettség;
- PP mikrohullámú berendezések rendszer szintű ismerete;
- Átvitel-technikai ismeretek;
- Számítógépes ismeretek (Word, Excel);
- Csapatmunkára való készség;
- B kategóriás jogosítvány;
- Alpinista képesítés.

Előny:
-Berendezés ismeret: NEC, Huawei, Alcatel.

Amit kínálunk / Offer

- Biztos munkahely az egyik vezető IT és telekommunikációs szolgáltató vállalatában;
- Azonnali munkakezdés napi 8 órás munkaidőben;
- Kezdeti és folyamatos szakmai továbbképzések és karrierlehetőségek
- Korlátlan mobil csomag;
- Modern munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Applications

Blanka Molnár
+36 30 634 7468