marketing automatizáló szoftver szakértő | budapest

posted
contact
dóra gosztola, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
135540 / 22908
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ha érdekel az online marketing, szeretsz ügyfelekkel kommunikálni, ugyanakkor erős technikai vénád is van (van programozásban tapasztalatod), ez egy Neked való lehetőség!

Marketing- és értékesítés automatizáló szoftver fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk a szoftver technikai támogatására új munkatársat.

- Az ügyfelektől beérkező technikai hibajelzések kezelése, megválaszolása
- A hiba alapos vizsgálata tudásbázis segítségével, okának feltárása
- Egyeztetés, együttműködés programozókkal a hiba javításának érdekében
- Tudásbázis naprakészen tartása, frissítése, új bejegyzések készítése
- Segítségnyújtás az ügyfeleknek a szoftver használatával kapcsolatban
- Folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása
- Új fejlesztések tesztelése

Elvárások / Requirements

- Webes technológiák működésének ismerete
- Online marketing tudás, aminek része az e-mail marketing, értékesítési oldalak készítése, adatbázis építő oldalak készítése
- Alapszintű HTML és CSS ismeretek, JavaScript, JQuery, PHP ismerete előny
- Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
- Logikus gondolkodásmód, precizitás
- Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Érdeklődés az online marketing iránt

Amit kínálunk / Offer

- Családias, kellemes munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség, rendszeres képzések
- Versenyképes juttatás

Kapcsolattartó / Applications

Gosztola Dóra
+36 20 560 4451