junior webes alkalmazásfejlesztő (php) | budapest

posted
contact
ágoston baldauf, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
120831 / 17177
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Marketing szoftver fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk Junior Webes Alkalmazásfejlesztőt.

- Új funkciók back-end oldalának implementálása
- Adatbázis sémák tervezése, optimalizálása
- REST API továbbfejlesztése
- Sebesség optimalizálás alkalmazás szerveren és adatbázis szerveren
- Biztonságos, skálázható kód írása
- Tesztelés, hibakeresés
- Új technológiák, megközelítések folyamatos megismerése

Elvárások / Requirements

- IT területen szerzett diploma
- Legalább 1 éves objektum orientált PHP7 és MySQL tapasztalat
- Tapasztalat verzió menedzsment rendszerben (Git vagy SVN)

Előnyt jelent:
- PHP keretrendszerek ismerete
- NoSQL tapasztalat (Cassandra, MongoDB)
- NodeJS tapasztalat
- Amazon AWS-sel szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk / Offer

- Családias, kellemes munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatás

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Szentes
+36 20 294 82 49