értékesítő (account manager) | budapest

posted
contact
zsanna kovács, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
125957 / 13002
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

A hazai PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő partnercégünk számára Értékesítőt (Account Manager) keresünk.

- Különböző szoftverek, rendszer megoldások ipari cégek felé történő értékesítése
- Teljes értékesítési folyamat kezelése
- Új ügyfelek felkutatása, ügyfél kapcsolatok kiépítése
- Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
- Vevői igények feltérképezése, ajánlatok készítése
- Marketing feladatok ellátása, prezentációk elkészítése és megtartása

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség (műszaki, közgazdasági végzettség előny)
Vállalati szoftverek értékesítésben szerzett tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Szakmai motiváció, erős értékesítői attitűd
Kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

Családias légkör
Inspiráló munkakörnyezet
Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
Versenyképes bérezés, céges autó

Kapcsolattartó / Applications

Rác Ildikó
30/981 0054