c# szoftverfejlesztő mérnök | budapest

posted
contact
gábor mátay, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
142284 / 23296
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Dinamikusan fejlődő vezetékes, rádió frekvenciás és műholdas alapokon nyújtott távközlés területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk új szoftverfejlesztő mérnök kollégát.

Elvárások / Requirements

A szoftverfejlesztői csapat feladata, különböző forrásból származó képi adatok elemzése, tartalomfüggő vezérlések megvalósítása, a cég beszállítói és partnerei által biztosított hardverelemek és részegységek (pl.: kamerák és egyéb képi adatgyűjtő egységek, valamint az ezeket mozgató mechanikák vezérlése, stb.) rendszerbe integrálása, vezérlése, adatainak feldolgozása.

Feladatok
• 6-8 fős agilis fejlesztői csapatban való részvétel;
• Részvétel a fejlesztés minden szakaszában;
• Specifikációk előkészítése, implementálása és dokumentálása;
• Felhasználói dokumentumok és riportok készítésének támogatása;
• Részvétel nemzetközi projektekben;

Elvárások:
• Rendelkezik BSc / MSc diplomával, Villamosmérnök vagy Mérnökinformatika területen;
• C# és .NET keretrendszerben már végigvitt sikeres projekt;
• Windows operációs rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat;
• Objektumorientált programozási paradigma, UML ismerete;
• TCP/IP, vezeték nélküli és más adatátviteli formák szakmai ismerete;
• Dinamikus, kreativitás, gyors problémamegoldó képesség;
• Megbízhatóság és pontosság;
• Jó dokumentálási készség;
• Önálló- és csapatmunkára termettség;
• Rendszertartó és precíz munkavégzés;
• Kommunikációképes angol nyelv írásban és olvasásban egyaránt;

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk
• Vezető high-end technológiák alkalmazása, kihívást jelentő érdekes, változatos feladatok;
• Szép kártya juttatás;
• Karrierlehetőség nemzetközi környezetben;
• Angol nyelv napi szintű használata;
• Dinamikus, összetartó csapat;
• Kiemelkedő munkakörülmények, központi helyen fekvő iroda;
• Versenyképes jövedelem;
• Betanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett;

Kapcsolattartó / Applications

Mátay Gábor
+36 30 300 5988
gabor.matay@randstad.hu