alkalmazásfejlesztő munkatárs | miskolc

posted
contact
beáta pártai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
131524 / 22693
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnercégünk magyar mobil informatikai vállalat, mely közel 10 országban rendelkezik ügyfelekkel. Mobil munkafolyamat megoldásokat szolgáltatnak nagyvállalatoknak, hogy hozzájáruljanak folyamathatékonyságuk növeléseséhez. Ügyfeleik számos iparágban vannak jelen, mint például az építőipar, logisztika, pénzszállítás és pénzügyi szolgáltatás.

• Mobil alkalmazások testreszabása a Mobilengine platformon, Android és iOS rendszereken
• Elektronikus űrlapok, webformok, dashboardok készítése
• Tárolt adatokból riportok készítése, testreszabása Crystal Reports alkalmazással
• Szoftver és kiegészítő alkalmazások fejlesztése
• A meglévő és potenciális ügyfelek támogatása
• Pályakezdők, nem feltétlenül egyetemi végzettséggel rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Elvárások / Requirements

• SQL ismeretek,
• Android és IOS ismeretek,
• Angol nyelvtudás (minimum B1)
• Kreatívitás és analitikus készségek
• Problémamegoldó készség
• Korábbi mobil fejlesztési tapasztalat nem szükséges

Előny:
• C#, Java tapasztalat
• Fejlesztői tapasztalat Android vagy iOS rendszeren
• Rendszerintegrációs tapasztalat
• B2+ angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

• Pozitív töltetű fiatalos csapat,
• Versenyképes, heti 40 órás (bejelentett) fix jövedelem,
• Csocsó minden irodában,
• Kávé minden mennyiségben,
• Kultúrált, otthonos munkakörnyezet,
• Csapatépítő programok,
• Rugalmas időbeosztás.

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várunk!