alkalmazás üzemeltető | budapest

posted
contact
annamária cseh-szombathy, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
137856 / 22939
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Alkalmazás üzemeltetési területre keresünk szakembert ügyfelünk számára, aki pénzügyi-számviteli folyamatok informatikai támogatásához szállít megoldásokat nagyvállalati ERP környezetbe.

- Az alkalmazások, a dokumentumkezelési és workflow rendszerek/szolgáltatások napi szintű támogatása
- üzemeltetett rendszerek Level 2 szintű támogatása
- a beérkező szerviz bejelentések kezelése, hibajavítások
- az ügyfeleknél üzemelő szoftver komponensek támogatása, karbantartása
- szolgáltatások fejlesztésében és továbbfejlesztésében való szakmai közreműködés

Elvárások / Requirements

- Közép- vagy felsőfokú informatikai végzettség
- Windows 2003/2008/2012 Server ismeret
- Hálózati ismeretek (TCP/IP)
- Microsoft Windows IIS ismeretek
- .Net programozói ismeret vagy tapasztalat (C#)
- Oracle, SQL server ismeret, SQL, PL-SQL programozási nyelvben jártasság
- XML ismeretek, HTML ismeretek

Előnyök:

- OCR/ICR rendszer implementáció vagy támogatásban szerzett gyakorlat
- beszerzési folyamatok - S2P/P2P/R2P automatizálási megoldások implementációja/támogatása terén szerzett tapasztalat
- ERP ismeret

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Fiatal csapat, baráti légkör, kreatív munka
- Változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek
- Tapasztalatszerzés globális piacvezető technológia terén
- Karrierlehetőség fejlesztési vagy projektvezetési területre

Kapcsolattartó / Applications

Mátay Gábor
+36 30 300 5988
gabor.matay@randstad.huu