alkalmazás támogató | budapest, xiii. kerület

posted
contact
andrás sós, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, xiii. kerület, budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
147307 / 23599
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkeznek, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhetnek meg referenciaként.

- cég alkalmazásainak felhő és ügyfél oldali környezetének támogatása
- rendszer telepítése és frissítése felhőben és ügyfélnél
- rendszer paraméterezése
- tesztelések támogatása
- vállalati alkalmazások üzembe helyezése / üzemeltetése / verziókezelése
- hibakeresés (behatárolás, szükség esetén továbbítás), probléma megoldás működő rendszerekben
- üzemeltetési dokumentációk készítése
- társterületek támogatása, projektekben való részvétel

Elvárások / Requirements

- mély adatbázis (MSSQL és/vagy Oracle DB) ismeretek
- Windows szerver platformon futó alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- IIS, Remote Desktop, Remote Application, RD Web ismeretek
- szakirányú, informatikai/ műszaki végzettség (közép vagy felsőfokú)
- ITIL működés ismerete
- önállóan támogatott már nagy rendszereket
- jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

Előny:
- Atlassian termékek ismerete (JIRA)
- MSSQL query ismeretek
- Powershell scriptelési ismeretek

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Modern irodai munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

András Sós
andras.sos@randstad.hu