asset manager | budapest

posted
contact
gergely pomázi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
ingatlan
job type
permanent
reference number
120511 / 22043
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó meghatározó cégcsoport. Portfóliójuk folyamatos bővülése, fejlődése nyomán az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Asset Manager

- Ingatlanportfólió vagyonkezelési feladatainak átfogó ellátásában való részvétel
- Ingatlanvásárlások követése, részvétel due diligence folyamatban
- Részvétel projektek operatív irányításában, kezelésében
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, kiemelten az ingatlan üzemeltetéssel
- Üzleti tervek nyomon követése, részvétel a tervezési folyamatokban
- Terv-tény összehasonlítások, elemzések, riportok készítése
- Közreműködés az ingatlanok hasznosítási értékesítési stratégiájának kialakításában
- Fejlesztési, karbantartási költségek ellenőrzése, nyomon követése

Elvárások / Requirements

- Ingatlan-vagyonkezelés, ingatlanfinanszírozás területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Jó fellépés és kommunikációs készség
- Realista gondolkodásmód, közgazdasági szemlélet
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Precizitás, pontosság, elemzőkészség
- Biztos felhasználói tudás Excel, Word, PowerPoint dokumentumkezelésben
- Műszaki ismeretek előnyt jelentenek, de nem feltétel

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Izgalmas, kihívásokkal teli, kreatív feladatok, változatos portfólió és munkakör
- Fiatal, lelkes csapat
- Stabil vállalati háttér és erősödő piaci pozíció
- Kiváló munkakörülmények

Kapcsolattartó / Applications

Pomázi Gergely
gergely.pomazi@randstad.hu