kompenzációs vezető | kecskemét

posted
contact
patrícia makay-rupp, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kecskemét, bács-kiskun
job category
hr
job type
permanent
reference number
153939 / 23981
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Kompenzációs vezetőt keresünk Ügyfelünk számára, aki a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 30 éves szakmai tapasztalattal illetve 250 munkatárssal.

Kecskeméti irodájukba keresünk új munkatársat, aki magas szintű HR affinitással rendelkezik és 5 fő bérszámfejtő kolléga munkáját koordinálja közvetlenül.

- Az iroda működésének teljeskörű menedzselése, és az outsource tevékenység operatív irányítása
- Az iroda működéséhez szükséges emberi erőforrás tervezése, az erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás
- Az iroda által biztosított szolgáltatások (bér, TB, cafeteria és munkaügyi szolgáltatások) magas szakmai színvonalának ellenőrzése, és irányítása
- Kapcsolattartás az iroda ügyfeleinek menedzsmentjével a cég képviseletében
- Ügyfélmenedzsment tevékenység kialakítása, az ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése, az ügyfelek elégedettségének mérése
- Az iroda munkatársainak motiválása, a munkavállalói elkötelezettség erősítése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség, ideálisan közgazdasági/HR területen
- Könyvelő irodában vagy kiszervezett szolgáltatások nyújtásában (HR, pénzügy, humánügyviteli területen) szerzett tapasztalat
- Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat, preferáltan humánügyviteli területen
- Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
- HR szoftverek és MS Office ismerete
- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem és kiemelt cafeteria juttatás
- Lehetőség szakmai továbbképzésekre
- Stabil vállalati háttér
- Felelősségteljes munkakör

Kapcsolattartó / Applications

Patrícia Makay-Rupp
patricia.rupp@randstad.hu