hr manager | nyergesújfalu

posted
contact
dorka bartók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nyergesújfalu, komárom-esztergom
job category
hr
job type
permanent
reference number
128520 / 22554
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Gyártassal és fejlesztéssel foglalkozó Komárom-Esztergom megyei multinacionális partnerünk számára keresünk HR Manager kollégát.

A HR feladatok teljeskörű szervezése és irányítása, kiemelt tekintettel az alábbiakra:
• a vállalat munkaerő igényének (létszámának) biztosítása, a teljes folyamat felügyelete
• a társaság képzés-fejlesztési programjainak irányítása
• munkáltatói kommunikációs, PR és CSR tevékenységének szervezése
• HR riportok koordinálása
• HR controlling, bérköltségvetés felügyelete
• vállalat szervezeti egységeinek HR partneri támogatása
• munkajogi feladatok menedzselése
• javadalmazási rendszer versenyképességének biztosítása
• HR informatikai eszközök működtetése
• EU-s és állami pályázatok, források kiaknázása
• belső szabályzatok összehangolása
• kapcsolattartás a külföldi központtal ill. testvérvállalatokkal, fórumokon részvétel
• egyéb HR feladatok
• valamint a HR csapat hatékony irányítása

Elvárások / Requirements

• felsőfokú végzettség
• min. 7 év szakmai és min. 3 év vezetői gyakorlat multinacionális vállalat HR területén,
• folyékony angol nyelvtudás
• magabiztos és haladó szintű MS Office használat
• „B” jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

• versenyképes juttatási csomag
• izgalmas szakmai kihívások egy többszörösen multinacionális nagyvállalatnál, amely iparágában piacvezető és komoly bővülés előtt áll
• folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség, akár nemzetközi szinten is

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu