hr manager | budapest

posted
contact
dorka bartók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
hr
job type
permanent
reference number
127629 / 22474
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ügyfelünk a média iparág egyik jelentős szereplője. Az Ő megbízásukból keresünk most HR Manager munkatársat.

A kolléga partnerként segíti a szervezeti egységeknek a HR kérdésekben.
Feladatok:
- Megszervezi és irányítja a HR terület által kidolgozott programok, projektek bevezetését (pl. tehetség programok)
- A felsővezetők támogatása HR, illetve munkajogi kérdésekben
- Teljesítményértékelés koordinálása a szakmai vezetőkkel együttműködve
- Karrier tervezés koordinálása, valamint a belső karriermozgásokhoz kapcsolódó folyamat fejlesztése és működtetése
- Képzések, tréningek szervezése
- A HR terület folyamatos fejlesztése
- Létszám-, és bértervezés

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- HR szakmai ismeretek (pl. munkajog, HR rendszerek, képzés, szervezetfejlesztés)
- Minimum 2 év vezetői tapasztalat HR területen
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség és empátia, legalább alapfokú coaching ismeretek
- Stratégiai gondolkodásmód,
- Priorizálási képesség, nagyfokú önállóság
- Magasfokú stressztűrő képesség, ’multi-tasking’ képesség
- Határozott fellépés

Amit kínálunk / Offer

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatkör
- Teljes szervezeti működésre való rálátás

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu