szakorvoslátogató innovatív gyógyszercégnél | budapest

posted
contact
klaudia keszég, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
health care
job type
permanent
reference number
127596 / 22491
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Amerikai alapítású, gyógyszerfejlesztéssel foglalkozó cég. A vállalat diagnosztikai fejlesztések, személyre szabott terápiák terén van jelen jelentős biotechnológiai fókusszal.

Legalább 3 éve látogatsz szakorvosokat Kelet-Magyarország területén? Esetleg épp most kezdenéd a karriered orvosi vagy gyógyszerészi végzettséggel?
Szeretnéd kiváló, innovatív termékekkel, biztos cégnél folytatni a pályádat?
Szeretnél tanulni és a további előrelépési lehetőségek is vonzanak?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most és folytasd a karrieredet egy elismert, innovatív gyógyszeripari vállalatánál!

Feladatok:

- Orvosok, szakorvosok látogatása (diabetológusok, belgyógyászok)
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére
- Piacfigyelés

Elvárások / Requirements

- Egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész diploma előny)
- Orvoslátogatás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat előny
- Aktív vagy régi munkatapasztalat - kapcsolatrendszer diabetológiai vonalon előny, de nem feltétel
- Középfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, jó nevű, etikus vállalat
- Kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
- Folyamatos képzések
- További karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Klaudia Keszég
klaudia.keszeg@randstad.hu