mikrobiológia vezető | komárom

posted
contact
tamás imre, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
komárom, komárom-esztergom
job category
health care
job type
permanent
reference number
142479 / 23008
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és kiemelt disztribúciós központja. Számukra keresünk Mikrobiológiai vezető Komárom-Esztergom megyébe. A partner telephelye a legmodernebb eszközökkel van felszerelve, nemzetközi környezetben, kellemes körülmények között van lehetőség dolgozni és folyamatosan fejlődni.

Az új kolléga fő feladatai a következőek lesznek:

- Felelős a mikrobiológiai laboratórium működéséért, irányítja a labor személyzetét.
- Mikrobiológiai vizsgálatok végrehajtása a szabványelőírások, munkautasítások és
nemzeti/nemzetközi szabványoknak megfelelően. (ivóvíz-, tisztított víz, préslevegő és szilárd
gyógyszerformák mikrobiológiai vizsgálata)
- Környezetmonitorozási vizsgálatok (élettelen részecskeszám, mikrobiológiai levegő és felület
mintavételek) szervezése, végrehajtása.
- A mikrobiológiai vizsgálatok eredményeinek kezelése.
- A labor rendszerének, folyamatainak fejlesztése a GMP/ISO irányelveknek megfelelően.
- Laborberendezések és eszközök beszerzésének felügyelete, kezeli a laboratórium munkájához
szükséges külső partnereket. (szerződéses vizsgáló laboratóriumok, külső tanácsadó stb.)
- Teszteljárások tervezése és felülvizsgálata – a GMP és belső szabályoknak megfelelően.
- Részvétel a laboratóriumi kivizsgálási (OOS, OOT, eltérések) és CAPA folyamatokban.
- A minőségellenőrzésen található készülékek kalibrálásának/kvalifikálásának biztosítása.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

- Felsőfokú biológus, mikrobiológus képesítés; a gyógyszergyártással kapcsolatos technológiai továbbképzésen szerzett képesítés előnyt jelent.
- Legalább öt év, lehetőleg gyógyszeripari cégnél szerzett munkatapasztalat.
- Magabiztos angol nyelvtudás (elsősorban írásban).
- A GMP és a gyógyszeripari dokumentációs rendszer (SOP-k, OOS-k, eltérések, gyártási dokumentációk) megfelelő ismerete.
- Mikrobiológiai minőségbiztosítási eszközök, mérőberendezések (autokláv, mikroszkópok, lamináris boxok, stb.) ismerete és kalibrálásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

- Multinacionális vállalati kultúra
- Modern rendszerekkel, 50 HPLC-vel felszerelt labor
- Előrelépési lehetőségek, hosszabb távon karrierlehetőségek akár más szakterületeken is
- Kiemelt javadalmazás (ingyenes étkezés, műszakpótlék, teljesítményarányos bónusz, letelepedési támogatás, ingyenes buszjárat)
- Fiatalos, közvetlen légkör

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését akkor pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.