laboráns | foktő

posted
contact
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
foktő, bács-kiskun
job category
health care
job type
permanent
reference number
123863 / 22017
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnercégünk fő tevékenysége gabonafélék, olajos magvak, takarmány alapanyagok és növényi olajok
kereskedelme, illetve növényolajgyártás. Több mint 20 éves jelenlétével és folyamatos fejlődésével meghatározó
szerepet tölt be a közép-európai régió gabonakereskedelmében.

Jelenleg Laboráns pozícióba keresünk 1 fő munkavállalót.

- Az alapanyagok, késztermékek, segédanyagok és végtermékek mintáinak előkészítése, analizálása, eredmények adminisztrálása,
- Gyorsminta vételek, laborvizsgálatok önálló elvégzése,
- Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, minőségügyi bizonylatok, tanúsítványok kiadása,
- Napi átlagminta gyűjtése és mérése, minták rendszerezése a mintatárolóban.

Elvárások / Requirements

- Középfokú vegyipari képesítés (laboráns),
- Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye: Foktő (Bács-Kiskun megye)
Amennyiben

Amit kínálunk / Offer

- Stabil megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Felelősségteljes munkakör
- Teljes munkaidős pozíció

Kapcsolattartó / Applications

Kérem amennyiben érdekli a lehetőség, kattintson a Jelentkezem gombra, a regisztráció csak pár percet vesz igénybe.

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu