szenior könyvelő/főkönyvelő helyettes | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
30693 / 32291
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi piaccal, közel 50 országban jelenlévő ügyfelünk 13.kerületi csapatába keresünk szenior kollégát könyvelési területre, aki munkájával egy 4 fős csapat tagjaként fogja támogatni a pénzügyi folyamatait a magyar leányvállalatnak.

  • AP, AR könyvelés felügyelete
  • Banki könyvelés egyeztetése
  • Felügyeli a tárgyi eszközök könyvelését
  • Felügyeli a készletek könyvelését
  • Leltározás felügyelete és kiértékelése, kb. évente 3-6 alkalommal
  • Törvényi-, MNB- és KSH-nyilatkozatok készítése és benyújtása
  • Számlakibocsátás felügyelete (főleg automatikus, de van néhány kézi számla is, havi 10-15 db)
  • GL rendszeres egyeztetése
  • Tényleges beszámolók, havi, negyedéves, kétéves zárások (jelentéskészítés az IFRS szerint)
  • Belső és külső auditok vezetése, valamint beszámolókészítés
  • Adóbevallások
  • Adószámla egyeztetések
  • TP dokumentáció külső tanácsadóval
  • Számlaegyeztetések és érvényesítések elszámolása (kártya-, papírszámlák, bank – havi feladat)
  • Forgalomban lévő készpénz egyeztetés és érvényesítés (havi feladat)
  • JIRA központi ticketing rendszer használata
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal a napi munkamenetet érintő kérdésekben és folyamatokban

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, különösen excel ismeret
  • Kommunikációs szintű szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

  • Kiemelkedő és egyedi juttatási rendszer
  • Hibrid munkavégzés
  • Könnyen megközelíthető iroda (13.kerület)
  • Közel 30 év sikeres múlt és meghatározó szerepvállalás a magyar piacon

Kapcsolattartó / Information

Bővebb információkért jelentkezzen oldalunkon vagy e-mailen keresztül a viktoria.kardos@randstad.hu -n.