szenior könyvelő | göd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
göd, pest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
26278 / 26861
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

  • havi zárásban való részvétel
  • anyavállalati riportok készítése
  • negyedéves auditokban a főkönyvelő munkájának segítése
  • kapcsolattartás a partnerekkel, könyvvizsgálókkal
  • a szállítói könyvelések ellenőrzése
  • adóbevallások előkészítése, analitikus nyilvántartások vezetése
  • KSH, MNB adatszolgáltatások benyújtása, ellenőrzése,
  • közreműködés vállalati projektekben, vállalati döntések előkészítésében
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások / Requirements

  • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrációval)
  • legalább 6-8 éves szakmai tapasztalat számviteli területen,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • aktív angolnyelv-tudás

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes juttatási csomag
  •  szakmai képzések
  • bejárási támogatás
  • modern munkakörnyezet, fiatalos csapat

Kapcsolattartó / Information

További információ:

janka.gecse@randstad.hu