bérszámfejtő (részmunkaidős) | rétság

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
rétság, nógrád
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
24990 / 25155
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Bemutató / Introduction

Szeretnél egy Magyarországon most induló cégnél, a kezdő lépésektől jelen lenni? A bérszámfejtés területén dolgoztál eddig, és rendelkezel több éves tapsztalattal is? Részmunkaidőben szeretnél dolgozni?

Amennyiben a kérdések alapján magadra ismersz, olvass tovább.

Partnercégünk, az indiai gyökerekkel rendelkező Flexfilms . Az négy kontinensen is gyárakat üzemeltető vállalat zöldmezős beruházásban felépülő új üzemében flexibilis csomagolóanyag gyártással foglalkozik, Európában elsőként és egyedüliként .

-hóközi és hóvégi bérszámfejtés

-letiltások és adókedvezmények feldolgozása

-munkaügyi feladatok ellátása (beléptetés, kiléptetés, statisztikák készítése)

-tb ügyintézés

-munkavállalói és hatósági levelezések, megválaszolások

-bevallások elkészítése

-cégkapu ügyintézés

-céges szabályzat naprakészen tartása

Elvárások / Requirements

-legalább középfokú bér- és tb ügyintézői végzettség

-legalább érettségi

-pc felhasználói ismeret (excel, word, outlook)

-3-5 éves bérszámfejtési tapasztalat

-munkaügyi-és adó jogszabályok naprakész ismerete

Amit kínálunk / Offer

-motiváló juttatás

-fejlődési lehetőség

-kellemes munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Kapcsolattartó: Déri Piroska

piroska.deri@randstad.hu