bérszámfejtő és tb ügyintéző | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
26355 / 26963
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Megbízónk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 20 éves szakmai tapasztalattal, illetve 240 munkatárssal. Budapesti csapatukba keresünk új kollégát, aki BÉRSZÁMFEJTŐI ÉS TB-ÜGYINTÉZŐI tudását felhasználva fog támogatást nyújtani a cég ügyfeleinek.

Ha rendelkezel releváns végzettséggel és tapasztalattal, és szeretnéd naprakészen tartani szaktudásodat úgy, hogy mellette érdekes, változatos munkát végzel, olvass tovább és jelentkezz most közvetlenül az eniko.vass@randstad.hu email címen!

● teljes körű bérszámfejtői és TB-ügyintézői feladatok ellátása a cég ügyfelei részére

● jelentések, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése (NAV, KSH)

● az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása bérszámfejtési, TB-vel kapcsolatos és munkaügyi kérdésekben

● folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és hatóságokkal egyaránt

Elvárások / Requirements

● minimum 1 év szakmai tapasztalat bérszámfejtésben ÉS TB-ügyintézésben

● minimum 1 bérszámfejtői szoftver magabiztos ismerete

● MS Excel középfokú ismerete

● precizitás, határidők pontos betartása

● előnyt jelent: középfokú angol nyelvtudás, Nexon programismeret

Amit kínálunk / Offer

● lehetőség arra, hogy a szakma egyik legkiválóbb cégénél dolgozz

● változatos munkakör, szakmai kihívások

● versenyképes fizetés

● kiemelkedő cafeteria juttatás

Kapcsolattartó / Information

Kérdésed van, vagy szeretnéd közvetlenül emailben elküldeni az önéletrajzodat? Keress bizalommal az eniko.vass@randstad.hu email címen!