vevői minőségbiztosítási mérnök | veszprém

posted
contact
tamás imre, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
engineering
job type
permanent
reference number
108791 / 21195
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Minősbiztosítási mérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?
Partnerünk, a világ top autóipari beszállítóinak egyike, számára jelenleg pályakezdő szinttől egészen a szenior szintig keresünk minőségbiztosítási mérnököket.

Feladatok:

- Vevői reklamációk kezelése
- Kapcsolattartás a vevőkkel (személyesen ill. telefonon)
- Problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen)
- Control Plan naprakészen tartása
- Vevői auditokon való részvétel
- Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztése
- Rezidens mérnökökkel és társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Főiskolai, vagy egyetemi diploma gépészmérnök, minőségbiztosítási mérnök, vagy műszaki menedzser szakon
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
- Jártasság az MS Office Excel és PowerPoint magabiztos, haladó szintű használatában
- Tanulásra való nyitottság
- Dinamikus, lendületes személyiség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatási csomag
- utazási támogatás
- 13. havi fizetés
- karrierlehetőség
- kiváló munkakörülmények
- hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezhetsz a Pályázom CV-nélkül gombbal. Természetesen lehetőség van CV feltöltésére is, valamint pályázatodat közvetlenül elküldheted a tamas.imre@randstad.hu e-mail címre is.