varnishing specialist engineer/lakkozási mérnök specialista | veszprém

posted
contact
klaudia ruzsinszky, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
engineering
job type
permanent
reference number
151617 / 23856
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Lakkozási mérnök specialista kollégát veszprémi munkavégzésre.

- Lakkozógép beállításával kapcsolatos teendők elvégzése
- Szükséges berendezések meghatározása
- Adagolástechnika megválasztása
- Termékek lakkozásának folyamatszinten történő fejlesztése
- Lakkozó berendezések üzemben tartásának megszervezése

Elvárások / Requirements

-Gépészmérnök/Vegyészmérnök végzettség
-Gyártási területén szerzett legalább 5 éves szakmai
tapasztalat
- PCB lakkozással kapcsolatosan szerzett tapasztalat
-Középfokú aktív angol nyelvtudás
- Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia