üzemeltetési vezető | budapest, xiii. kerület

posted
contact
mariann illés tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, xiii. kerület, budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
141039 / 22038
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, több mint 200 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

- Az irodaház zavartalan, biztonságos, energia hatékony működésének biztosítása
- Felmerülő műszaki problémák hatékony kezelése
- Karbantartó munkatársak napi feladatainak irányítása
- Teljes körű épületfenntartás, valamint az épület állagának megóvásához szükséges felújítási és karbantartási feladatok elvégzésének biztosítása, valamennyi műszaki problémának hatékony kezelése
- Az üzemeltetés során felmerülő probléma feltárása, megoldásra döntés előkészítő javaslat kidolgozása
- Az érintett szervezeti egységek és külső szolgáltatók munkájának összehangolása, szakmai felügyelete
- Műszaki projektek vezetése (igényfelmérés, ajánlatok, kivitelezések, pénzügyi elszámolás)
- Kapcsolattartás a hatóságokkal és a szolgáltatókkal
- Kapcsolattartás a szolgáltatás elvégzéséhez szükséges szerződött partnerekkel, beszállítókkal, tevékenységük felügyelete
- A munkavédelmi, vagyonvédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartatása, és az ehhez kapcsolódó szabályzatok elkészítése és alkalmazása
- Műszaki / üzemeltetési jellegű kimutatások, nyilvántartások készítése
- A NEXON gépjármű parkjának rendelkezésre állásának biztosítása (műszaki karbantartás, szervizelés)

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, gépész- vagy építőmérnök)
- Karbantartási/üzemeltetési területen szerzett minimum 5 éves (vezetői) tapasztalat
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat
- Jó problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
- Nagyfokú önállóság
- Proaktivitás
- Innovatív és gazdaszemlélet szemlélet

Amit kínálunk / Offer

- Vonzó juttatási csomag
- Szakmai kihívások
- Felelősségteljes munkakör
- Modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth