termelési mérnök | nyergesújfalu

posted
contact
nóra csergő, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nyergesújfalu, komárom-esztergom
job category
engineering
job type
permanent
reference number
167887 / 23199
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A Toray Industries 20 éve a lítium akkumulátorokban használt szeparátor film egyik legnagyobb gyártója. Zöldmezős beruházás keretén belül Magyarországon is megkezdte üzemének építését és várja Termelési Mérnök kollégák jelentkezését szeptemberi kezdéssel.

Implementációs fázis alatti feladatok:

- Részvétel a termelési folyamatok, vállalati szabályok külföldről Magyarországra történő transzferében
- Műszaki dokumentáció, kézikönyvek és utasítások előkészítése, módosítása
- Gyártósorok üzembe helyezésének előkészítése
- Oktatás és képzés biztosítása a termelésben dolgozók részére

Termelési fázis alatti feladatok:

- A kijelölt termelési területen műszakvezetői feladatok ellátása
- Napi gyártási tervek betartatása, munkaerő-tervezés
- Gyártóberendezések állapotának felügyelete, stabil működés fenntartása
- Rendszeres riport a szekcióvezetőnek
- Biztonságos munkakörnyezet biztosítása, biztonsági utasítások betartatása
- Hatékonyságnövelés

Elvárások / Requirements

- Vegyészmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- 3-5 év tapasztalat polimergyártás területén
- Minőségirányítási ismeretek
- MS Office felhasználói ismeretek
- Vezetői és jó kommunikációs készség
- Elemzőkészség és döntéshozó képesség
- Tanulásvágy

Amit kínálunk / Offer

- Lehetőség világszínvonalú technológiák elsajátítására egy újonnan induló cég és csapat tagjaként
- Külföldi betanulási lehetőség
- Környezettudatos vállalati háttér
- Hosszú távú szakmai kihívások és fejlődés
- Versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Csergő Nóra
nora.csergo@randstad.hu