termékfejlesztési specialista | győr

posted
contact
tamás imre, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
győr, pest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
143628 / 23377
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Polimer alapú megoldásokkal foglalkozó nemzetközi partnerünk Újhartyánban épülő új gyáregységébe
keresünk Termékfejlesztési specialista munkatársakat. Az új kolléga a cég Tech Centeréhez fog szorosabban kapcsolódni (nemzetközi RnD terület).

Az új kolléga fő fókuszában az alábbi feladatok lesznek:

- A termékfejlesztés folyamatának szakmai irányítása a lakkmodul
kialakításától a gyártásnak való átadásig
- Lakkprogram optimalizálása a robotprogramozókkal együttműködésében
- A felhasznált lakkrendszerek kialakítása és fejlesztése a lakkbeszállítókkal
együttműködésben
- A projekt költés és határidő kereteinek betartása

Elvárások / Requirements

Az új kollégának rendelkeznie kell:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat / Lakkozási, festési technológiai tudás
- Tárgyalásszintű angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent)
- Proaktív személyiség
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Terhelhetőség

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

- Versenyképes bérezés
- Fejlődési lehetőség
- Nagyvállalati háttér
- Rövid intervallumú külföldi betanulás

Kapcsolattartó / Applications

Tamás Imre