szerviztechnikus | budapest

posted
contact
dóra száraz, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
134334 / 22855
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Dinamikusan fejlődő, fiatalos budapesti ipari konyhagépek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk tapasztalt Szerviztechnikust.

- Beérkező szervizbejelentések kezelése
- Ipari konyhai berendezések szerelése, karbantartása
- Háztartási konyhai berendezések javítása, telepítése
- Alkatrészek belföldi beszerzése
- Adminisztratív feladatok pl. készpénzes számla kiállítása

Elvárások / Requirements

- Műszerész végzettség és legalább 3 év szakmai tapasztalattal
- B típusú jogosítvány, vezetési tapasztalat
- Precíz, önálló munkavégzés
- Alapvető angol szövegértés (gyári leírások, műszaki ábrák értelmezéséhez)
- Csapatszellem
- Felhasználói szintű számítógép használat (e-mail, excel)

Munkavégzés helye:
Budapest, Kelenföld

Munkaidő:
8-16.30

Amit kínálunk / Offer

- Céges autó a munkavégzéshez
- Folyamatos továbbképzés
- Tiszta és felszerelt munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezést várjuk e-mailben megküldött önéletrajzával:
dora.szaraz@randstad.hu

Érdeklődni lehet munkaidőben: +36 30 190 9694
Száraz Dóra HR tanácsadónál