sales engineer | budapest

posted
contact
mariann illés tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
127864 / 22508
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnercégünk, a világ vezető technológiai vállalatainak egyikeként, az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújt innovatív megoldásokat ügyfelei részére. Megbízónk számára Sales engineert keresünk budapesti munkavégzésre.

Értékesítő feladatkör, villamos motorok és
hajtások fókusszal:
- Kapcsolattartás meglévő hazai és külföldi partnerekkel, ügyfelek rendszeres látogatása
- Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése, új üzletek szerzése
- Tárgyalások lebonyolítása
- Szakmai szakértők támogatásával ajánlatok
elkészítése, képviselése és követése

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú végzettség (elsősorban villamosmérnök, de akár gépészmérnöki végzettség is megfelelő)
- 2-4 éves hajtástechnikai szakmai, illetve értékesítői tapasztalat
- Villamos hajtástechnikai alkalmazási területeken való
jártasság
- Általános ismeret az automatizálás, folyamatműszerezés és kapcsolástechnika területeken
- Piacismeret
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban és szóban egyaránt)
- Német nyelvtudás előnyt jelent
- Jó kommunikációs és tárgyalási készség
- Csapatjátékos attitűd
- Eredményorientáltság
- Kreativitás
- Rugalmasság
- Proaktivitás
- Utazási hajlandóság (jellemzően belföldön, esetenként külföldi kiküldetés során)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Modern, nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési, tanulási lehetőség
- Fiatalos, jó hangulatú csapat

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth