pfmea koordinátor specialista mérnök | veszprém

posted
contact
mariann illés tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
engineering
job type
permanent
reference number
151919 / 23883
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő PFMEA koordinátor specialista mérnököt veszprémi munkavégzésre.

-Új projektek esetén projektcsapat összehívása
-PFMEA létrehozása (moderálása) új projektek alkalmával
-FMEA módszerek specifikálása és oktatása
-A meghatározott intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
-A változás management és a probléma kezelés tapasztalatainak PFMEA-ba illesztése
-PFMEA rendszeres felülvizsgálata futó projektek esetén
-Control Plan elkészítése a PFMEA-val összhangban
-Vevői elvárásoknak, vevői csoport sztenderdjeinek való megfelelés ellenőrzése
-Változás kérelmek elfogadása vagy visszautasítása, eltérések jóváhagyása
-A kijelölt 8D riportok ellenőrzése PFMEA érintettség szempontjából

Elvárások / Requirements

-Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök / gépészmérnök előny)
-Minimum 4-5 éves autóiparban, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
-Minimum középfokú angol nyelvtudás
-IQ-FMEA szoftver használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent
-Minőségügyi eszközök, módszerek ismerete (FMEA, Control Plan, statisztikai módszerek)
-Moderátori kompetenciák
-Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth