pfmea koordinátor specialista mérnök | veszprém

posted
contact
mariann illés tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
engineering
job type
permanent
reference number
151919 / 23883
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő PFMEA koordinátor specialista mérnököt veszprémi munkavégzésre.

-Új projektek esetén projektcsapat összehívása
-PFMEA létrehozása (moderálása) új projektek alkalmával
-FMEA módszerek specifikálása és oktatása
-A meghatározott intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
-A változás management és a probléma kezelés tapasztalatainak PFMEA-ba illesztése
-PFMEA rendszeres felülvizsgálata futó projektek esetén
-Control Plan elkészítése a PFMEA-val összhangban
-Vevői elvárásoknak, vevői csoport sztenderdjeinek való megfelelés ellenőrzése
-Változás kérelmek elfogadása vagy visszautasítása, eltérések jóváhagyása
-A kijelölt 8D riportok ellenőrzése PFMEA érintettség szempontjából

Elvárások / Requirements

-Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök / gépészmérnök előny)
-Minimum 4-5 éves autóiparban, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
-Minimum középfokú angol nyelvtudás
-IQ-FMEA szoftver használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent
-Minőségügyi eszközök, módszerek ismerete (FMEA, Control Plan, statisztikai módszerek)
-Moderátori kompetenciák
-Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth