mechanikus karbantartó mérnök | veszprém

posted
contact
mariann illés tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
engineering
job type
permanent
reference number
150998 / 23834
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Mechanikus karbantartó mérnököt veszprémi munkavégzésre.

-Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése layout alapján
-Gyártóeszközök karbantartása, javítása, illetve felügyelete gépbeállítókkal, külső cégekkel
-Gyártóeszközök (gépek, berendezések) karbantartási dokumentációjának kidolgozása, naprakész vezetése
-Alkatrészek és szerszámok rendelése, beszerzése, nyilvántartása
-Az üzem gyártóeszköz dokumentációjának tárolása, gondozása, beszerzése illetve elkészítése
-SAP PM modul ismerete, alkalmazása
-Szerszám villamos részének tervezése, műszaki dokumentáció készítése
-Külső vállalkozóval való együttműködés

Elvárások / Requirements

-gépészmérnök / mechatronikai mérnök végzettség
-automatizálási területen szerzett gyakorlat min. 2-3 év
-ESD tapasztalat előnyt jelent
-középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth
marianna.illes-toth@randstad.hu