létesítménymérnök | budapest

posted
contact
viktor izsák, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
122990 / 22222
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

-  A létesítmények berendezéseinek, gépeinek üzemeltetése során felmerülő problémák megszüntetése, ill. megelőző intézkedések meghatározása hosszútávra.
- A létesítménygazdálkodás illetékességi területén tevékenykedő kivitelezőkkel, szolgáltatókkal, ill. külső partnerekkel történő kapcsolattartás és a kötendő szerződések előkészítése, naprakészen tartása.
- Az általa felügyelt és irányított terület által használt és üzemeltetett gépek, berendezések, szerszámok rendben, üzemkész állapotban tartatása, az üzemeltetési feladatokat végző berendezések, gépek ellenőrzése, üzemelési adataiknak értékelése, kimutatások, nyilvántartások készítése.
- Részvétel a létesítménygazdálkodás illetékességi területén működő projektekben.
- Az autonóm és tervszerű karbantartások ellenőrzése, a külső vállalkozók által elvégzett munka minőségének ellenőrzése.
- Közreműködés a vállalat munka- tűz- egészség és környezetvédelmi tevékenységében.
- Az energetikai és környezetvédelmi mutatószámok, eredmények folyamatos figyelemmel kísérése.
- Az energia és környezetirányítás által megfogalmazott operatív feladatok végrehajtása, ill. közreműködés a környezetvédelem és energia spórolás céljainak stratégiai pontjainak meghatározásában.
- A vállalat energiamanagement és környezetvédelmi stratégiájában megfogalmazott célok teljesítésére intézkedések megfogalmazása.
- Szükség esetén az EHS osztály egyéb feladataiban való közreműködés

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (épületgépészet, létesítménymérnöki terület)
- Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Legalább erős társalgási szintű aktív angol VAGY német nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Minőség-központúság
- Kiváló kommunikációs készségek
- Proaktív és megoldásorientált személyiség

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások (cafeteria)
- Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
- Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
- Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

Kapcsolattartó / Applications

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu