globális beszállítói minőségbiztosítási ménök / product group sqa commodity engineer | veszprém

posted
contact
tamás imre, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
engineering
job type
permanent
reference number
106264 / 21083
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk, az ország egyik legmodernebb multinacionális autóipari gyártóegysége számára keresünk tapasztalt beszállítói minőségbiztosítási mérnököt.

Az új SQA kolléga fő fókuszában az alábbi feladatok lesznek:

- a cég globális minőségügyi szabványainak alkalmazása a külső beszállítóknál
- a vállalat külföldi és magyar gyártóegységeinél felmerülő minőségügyi reklamációk kezelése
- beszállítói auditok lebonyolítása
- társosztályokkal való együttműködés (beszerzés, projekt menedzsment, belső minőségügyi osztály).

Elvárások / Requirements

Az ideális jelöt rendelkezik:

- min. 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalattal
- minőségbiztosítási eszközök ismeretével (APQP, 5WHY, Ishikawa, 8D)
- kiváló kommunikációs képességekkel magyar és angol nyelven is
- mérnöki diplomával
- erős technológiai ismeretekkel (fröccsöntés, fémipar vagy elektronika)
- határozott, magabiztos személyiséggel
- utazási hajlandósággal, rugalmassággal.

Előnyt jelent:

- vezetői tapasztalat
- autóipari cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

Amit a cég kínál:

- nemzetközi tapasztalati lehetőség
- széles körű juttatási csomag (cafeteria, 13. bér)
- utazási támogatás
- hosszú távú karrierlehetőség egy biztos alapokon álló nemzetközi cégnél.

Kapcsolattartó / Applications

Ha felkeltettük az érdeklődését jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombbal tud vagy a tamas.imre@randstad.hu e-mail címre is küldheti az önéletrajzát. A tárgyban kérjük jelölje meg a pozíciót.