garanciális minőségbiztosítási mérnök / warranty quality engineer | veszprém

posted
contact
tamás imre, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
engineering
job type
permanent
reference number
108805 / 21260
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk, a világ top autóipari beszállítóinak egyike, számára keresünk a minőségirányítás és a vevőkkel való kapcsolattartásban jártas mérnök kollégát.

A pozíció fókuszában a már végfelhasználóhoz került garanciális termékek meghibásodásának vizsgálata és kezelése van.

Feladatok:
- Egységes rendszer kiépítése és működtetés a gyáron belül a garanciális problémák kezelésére, mutatók követésére
- Vevői minőségügyi megállapodások felügyelete
- Vevők rendszeres látogatása, garanciális kiesések összegyűjtése, összegyűjtetés, elemzési eredmények összegzése és vevőnek történő bemutatása
- Garanciális dokumentációk/statisztikák követése, a menedzsment számára minden hónap elején statisztikák készítése a kiesések alakulásáról
- A minőségbiztosítási mérnökök munkájának szakmai irányítása a garanciális ügyek kezelésére vonatkozóan

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség (műszaki területen)
- Minőségbiztosításban szerzett minimum 3 év tapasztalat
- Termelési minőségbiztosítási területeten szerzett minimum 2 év tapasztalat
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- MS office felhasználói szintű ismerete, táblázatkezelés (gyakorlott problémamegoldó), előadások készítése (rutinfeladatok)
- 8D, PDCA, APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismeret
- Elemző készség
- Rendszerező készség
- Önállóság

Előny:
- Vállalatirányítási rendszer ismerete
- Elektronikai/autóipari gyártóterületen szerzett szakmai tapasztalat
- Auditori képesítés, autóipari szabványok ismerete

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatási csomag
- utazási támogatás
- 13. havi fizetés
- karrierlehetőség
- kiváló munkakörülmények
- hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezhetsz a Pályázom CV-nélkül gombbal. Természetesen lehetőség van CV feltöltésére is, valamint pályázatodat közvetlenül elküldheted a tamas.imre@randstad.hu e-mail címre is.