fejlesztő mérnök | vác

posted
contact
zsuzsanna virág, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
vác, pest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
135873 / 22938
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk egyedi elektronikai tesztberendezések fejlesztésével foglalkozik főként autóipar részére, mind mechanikai mind pedig elektronikai oldalról. Ezekhez a fejlesztéshez keresünk villamosmérnököt.

- termék specifikációjából illetve tesztleírásából kiindulva megtervezi a méréshez szükséges készülék elektronikáját
- műszereket választ, és elkészíti a hozzá tartozó tesztprogramot többségében LabVIEW és TestStand környezetben
- a készülék elkészítése után beüzemelés a helyszínen

Elvárások / Requirements

- villamosmérnök végzettség
- C vagy egyéb programozási nyelv ismerete
- hardver fejlesztői tapasztalat
- előny a LabView és TestStand ismerete, gyakorlata

Amit kínálunk / Offer

- érdekes, változatos munka
- nyugodt, családias munkakörnyezet
- kiváló csapat
- eredménytől függő negyedéves jutalom a próbaidő után
- utazási támogatás

Kapcsolattartó / Applications

Virág Zsuzsanna
zsuzsanna.virag@randstad.hu