épületgépész mérnök | budapest

posted
contact
mariann illés tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
130035 / 22596
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Magyar tulajdonú, családi vállalkozásként alakult, főként különféle építőipari (vas- és fémszerkezeti, belső építészeti, épületgépészeti kivitelezés és árnyékolástechnikai), illetve épületgépészeti tevékenységekkel, műszaki ellenőrzéssel, valamint kivitelezéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk Épületgépész mérnököket budapesti munkavégzésre.

- Változatos léptékű tervezési feladatokban való részvétel
- Innovatív, új megoldások keresése a tervezés területén
- Tervezési folyamat a koncepció tervtől a kiviteli tervig
- Szoros együttműködés az építészekkel és a kivitelezőkkel az egész projekt folyamán

Elvárások / Requirements

- Gépészmérnök diploma
- Pályakezdő, de akár 3-5 éves épületgépészeti tervezői tapasztalat
- AutoCad és WINWATT ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Angol (műszaki) tárgyalási szintű ismerete
- 3D-s tervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent (Revit, CADVent, Plancal)
- B kategóriás jogosítvány előnyt jelent
- Német nyelv tárgyalási szintű ismerete előnyt jelent
- Jó tárgyalóképesség
- Önálló munkavégzés
- Kreativitás, rugalmasság
- Alkalmazotti szemlélet

Amit kínálunk / Offer

- Egyedülálló, modern munkakörnyezet
- Barátságos, családias légkör
- Kedvező juttatási csomag
- Fiatalos csapat
- Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
- Tervezhető munkaidő

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth