ügyfélkapcsolati munkatárs | budapest, iii. kerület

posted
contact
dorka freund, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, iii. kerület, budapest
job category
customer service
job type
permanent
reference number
123028 / 22223
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Építőipari eszközöket, alkalmazások és megoldásokat forgalmazó nemzetközi vállalat Budapesti irodájába keresünk új kollégákat, Ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióba bejövő hívások kezelésére, tanácsadásra.
Magyarország legjobb munkahelyén dolgozhatsz. 2011-ben, 2014-ben és 2015-ben a cég elnyerte a Legjobb Munkahely díjat és erre nagyon büszkék.

Milyen feladatokkal jár a pozíció?

Ügyfélszolgálati képviselőként Te leszel a nagyra tartott és megbízható cég „hangja”.  A cég elódi prémium termékeket kínálnak, és az ügyfelek elvárják, hogy ezek mellé kiváló szolgáltatás társuljon. Amikor betelefonálnak, hogy segítséget kérjenek, te leszel az, aki a kérdéseikre válaszol, és gondoskodik róla, hogy minden egyes ügyfélkapcsolat baráti, személyes jellegű legyen. Különböző építőipari termékkel, szolgáltatásokkal fogsz foglalkozni. Kimenő hideghívások nem fognak munkakörödhöz tartozni, mivel a fókusz a meglévő és betelefonáló ügyfelek maradéktalan kiszolgálásán van.
Ez azt jelenti, hogy a termékekről szerzett tudásodra alapozva igényeiknek megfelelő megoldásokat és segítséget ajánlj, és ezen túl opcionálisan keresztértékesítéssel ajánld ügyfeleknek innovatív eszközöket szolgáltatásokat együtt.

Elvárások / Requirements

Amit elvárunk:
Kommunikációképes Angol nyelvtudás
Minimum középfokú végzettség
Kiváló kommunikációs készség, pozitív attitűd
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Képesség a rendkívüli ügyfélélmény megteremtésére, ügyfélközpontú gondolkodásmód
Előny: értékesítésben és/vagy panaszkezelésben szerzett tapasztalat, SAP ismeret

Amit kínálunk / Offer

A cégnél a legkülönbözőbb emberek dolgoznak, és az itt dolgozó ügyfélszolgálati képviselők némelyike pályakezdőként csatlakozott. Nem gond, ha még sosem dolgoztál építőipari területen, azonban fontos az ügyfélközpontú szemléletmód. A cégnél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, háttértől függetlenül.

Amit kínálunk
Határozatlan munkaviszony
Hosszútávú munka és karrierlehetőség
Pozíción belüli és túli fejlődési lehetőség
Folyamatos oktatások, tréningek
Vonzó alapbér + teljesítmény alapú bónusz + juttatás csomag
Pozitív hangulat, színvonalas, támogató munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Freund