termelési operátor - esztergom

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
esztergom, komárom-esztergom
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
27493 / 28357
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A Diamond Electric Kft fő terméke a járművek motoraiban használt gyujtótekercsek, e mellett fedélzeti elektronikai vezérlőpaneleket, és házi elektronikai termékeket gyártanak esztergomi üzemükben.

Feladatok, amelyek a leendő kollégára várnak:

  • a napi termelési feladatok végehajtása a gyártósor adott területétől függően: elektronikai termékek összeszerelése, gépkezelés, forrasztás,
  • a gyártás folyamatosságának biztosítása,
  • vizuális minőségellenőrzés,
  • a gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció kitöltése.

Elvárások / Requirements

Elvárások a jelentkezők felé:

  • min. 8 általános iskolai végzettség,
  • jó kézügyesség, precizitás,
  • monotonitás tűrése,
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk / Offer

Termelési operátor munkakörbe keresünk munkavállalókat a Diamond Electric Kft-hez Esztergomba, 3 műszakos munkarendbe.

Nők és férfiak jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • komplex juttatási csomag (alapbér, törvényinél magasabb műszakpótlék, jelenléti bónusz, teljesítmény prémium, próbaidőt követően cafetéria, éves bónusz, nyári bónusz, iskolakezdési támogatás, családi és csapatépítő programok),
  • bejárás támogatás,
  • céges autóbuszjárat indul: Esztergom, Nyergesújfalu, Tát, Tokod, Tokodaltáró, Dorog, Lábatlan,
  • hosszútávú, biztos munkahely,
  • családias hangulat,
  • azonnali munkakezdési lehetőség.

Kapcsolattartó / Information

Bővebb tájékoztatásért forduljon bizalommal tanácsadónkhoz:

Petruch Fanni

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu