raktáros | biatorbágy

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
biatorbágy, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
8029 / 7785
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A DHL Supply Chain biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

A DHL-nél raktárosként az alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • raklap rendezése,
  • targoncavezetők munkájának segítése,
  • áruösszekészítés,
  • anyagmozgatás,
  • csomagolás,
  • címkézés,
  • raktár tisztán-, és rendbentartása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • legalább 8 általános iskolai végzettség,
  • monotonitás tűrés,
  • megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni? Szívesen vállalsz 3 műszakot? Nem okoz problémát számodra a túlóra?

Jelentkezz a DHL biatorbágyi csapatába, ahol azonnal kezdhetsz!

Raktári kisegítőket keresünk elektronikai területre azonnali kezdéssel könnyű fizikai munkára! Ha nincs targoncavezető jogosítványod, de raktáros környezetben szeretnél dolgozni, várjuk jelentkezésed.

Itt laza és családias, jó hangulatú környezet vár rád!

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • versenyképes órabérezés + egyéb juttatások (teljes körű tájékoztatás telefonon)
  • ingyenes céges buszjárat (Tabajd, Alcsútdoboz, Felcsút, Bicske, Csabdi, Mány, Zsámbék, Tatabánya, Budapest)
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Záhoczky Zita

30/455-1136

2800 Tatabánya, Komáromi út 21.