raktáros (gyál)

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
gyál, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
28411 / 29471
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi, piacvezető logisztikai-szállítmányozási partnerünk részére keresünk raktáros munkatársat Gyálra.

Milyen feladatok várnak rád?

- rendelések kiszedése vezetőállásos targoncával

- a megrendelésekhez tartozó cikkek palettára helyezése

- egyéb általános raktári feladatok

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

- 3 műszakos munkarend vállalása nem jelent számodra problémát

- alapfokú végzettséggel rendelkezel

- pontosság jellemez

- rendelkezel raktározásban szerzett tapasztalattal

- tudsz csapatban dolgozni

- vezetőállásos és gyalog kíséretű targoncavezetői engedéllyel rendelkezel

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag: az alapbéren felül cafeteria és bónusz lehetőség

- stabil munkahelyet dinamikusan fejlődő cégünknél

- céges buszjáratot a munkába járáshoz

- jó hangulatú csapat

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni lehet:

- a "Jelentkezem" gombra kattintva

- önéletrajz csatolásával a címen