cnc gépkezelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
27365 / 28211
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretnél egy korrekt, stabil cégnél dolgozni? Van már tapasztalatod CNC gépek kezelésében? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Partnerünk fémből készült hidraulikus és szivattyú alkatrészek gyártásával foglalkozik, nekik keresünk CNC esztergagép kezelő pozícióba munkaerőt.

Munkavégzés helye: Csepel

Munkaidő: H-P 2 műszak (06:00-14:00 vagy 14:00-22:00)

  • Siemens Sinumerik 840d és FANUC képek kezelése, szerszámkorrekciók, szerszámcserék végrehajtása
  • Elkészült alkatrészek mérése mérőeszközökkel
  • Általános gépkarbantartási feladatok elvégzése
  • Elvégzett munkafolyamatok, mérések dokumentálása
  • műszaki rajz olvasása

Elvárások / Requirements

  • CNC forgácsolási munkatapasztalat
  • Mérőeszközök ismerete, mérési tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Önálló, precíz, hatékony munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotonitást tűrő képesség
  • Műszaki rajz leolvasása

Amit kínálunk / Offer

  • családias, összetartó cég
  • igényes munkakörnyezet
  • biztos háttér
  • versenyképes bérezés

Kapcsolattartó / Information

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz leggyorsabban pályázni, a regisztráció csak 3 percet vesz igénybe.

Hogyha pedig kérdésed lenne, fordulj hozzám bizalommal!

Takács Leila

leila.takacs@randstad.hu