irodavezető | fót

posted
contact
réka németh, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
fót, pest
job category
assistance / reception
job type
permanent
reference number
128530 / 22555
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Van tapasztalatod az irodavezetésben?
Szeretsz kommunikálni és nem okoz számodra problémát az angol nyelv használata?
Feltalálod magad az új helyzetekben?

Ha a válaszod igen, akkor ez a pozíció Neked lett kitalálva:

Partnerünk - egy svéd háttérrel rendelkező multinacionális vállalat - több éves tapasztalatával a világ egyik vezető csomagolóanyag gyártójának számít. Több területen is kiemelkedőek: telekommunikáció, energiaipar, légi közlekedés, gépjárműipar, egészségügyi berendezések.

Fiatalos, dinamikus csapatukba keresik Irodavezető pozícióba lelkes, angolul beszélő munkatársukat, fóti irodájukba.

- ügyvezető munkájának támogatása
- kapcsolattartás az irodai szolgáltatókkal, a vállalat többi részlegével
- céges telefon- és gépjárműflotta kezelése
- irodai és reprezentációs anyagok beszerzése
- kimenő postázás kezelése
- céges rendezvények koordinálása
- eseti HR feladatok ellátása
- vendégek fogadása

Elvárások / Requirements

- felsőfokú végzettség
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- energikus, proaktív személyiség
- csapatorientált beállítottság
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk / Offer

- hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
- fejlődési lehetőség
- versenyképes jövedelem
- laptop, telefon
- fiatalos csapat
- kellemes munkakörnyezet
- céges buszjárat Újpest központból

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh