irodai asszisztens | győr

posted
contact
lídia herkely, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
győr, győr-moson-sopron
job category
assistance / reception
job type
permanent
reference number
153500 / 23940
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Diákok, asszisztensek figyelem!
HR tanácsadással foglalkozó partnerünk keres dinamikus, motivált asszisztens kollégát bővülő csapatába!
Ha szívesen használod az angol (és/vagy német) nyelvtudásodat, és mind az adminisztratív mind pedig a szervezési feladatokat szereted, ez a lehetőség neked szól!
Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz, heti 20 vagy 40 órában Győr szívében!

Amik a napi feladataid lennének:
- az iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása (általános irodai teendők
ellátása, ügyintézés)
- adatrögzítés, naptár kezelése, dokumentumok/szerződések előkészítése
- HR adminisztrációs feladatok -munkaügyi nyilvántartás, napidíjak számolása bérszámfejtés számolása
- szerződések vezetése, módosítása
- belső és külső kollégák munkájának támogatása
- ajánlatkiadás szerkesztése
- PPTk szerkesztése
- szervezési feladatok, utazásokkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
- belső rendezvények külsős szervezése
- meetingszervezés

Elvárások / Requirements

Ami szükésges a fenti feladatok elvégzéséhez:
✓ adminisztratív pontosság, megbízhatóság
✓ magabiztos számítógép kezelés (MS Office programok)
✓ biztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban (idegen nyelvű munkavégzés)
✓ végzettség/folyamatben lévő tanulmányok HR/Közgazdász/Turizmus/ Kereskedelem szakokon
✓ adminisztratív/asszisztensi tapasztalat nemzetközi hátterű cégnél

Amit kínálunk / Offer

- dinamikus csapat egy fejlődő cégnél
- folyamatos fejlődési lehetőségek
- belső nyelvi tréning
- órarendhez igazodó, rugalmas munkavégzés

Jelentkezz a Randstad oldalán angol nyelvű önéletrajzoddal!

Kapcsolattartó / Applications

Lídia Herkely