executive assistant | budapest

posted
contact
réka németh, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
assistance / reception
job type
permanent
reference number
132841 / 22076
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Van tapasztalatod személyi asszisztensként?
Megbízható vagy, talpraesett és szívesen teljesíted a felettesed kéréseit?
Magabiztosan beszélsz angolul?

Ha a fentiekre mind igen a válaszod, akkor jó helyen jársz.

Befektetés-kezeléssel foglalkozó partnerünk Budapesten és vidéken is több ingatlannal, telekkel rendelkezik. Budapesti irodájukba keresik személyi asszisztensi pozícióba motivált munkatársukat.

- vezérigazgató munkájának támogatása
- naptárkezelés, telefonok, e-mail-ek kezelése
- tárgyalások, értekezletek megszervezése, előkészítése
- utazásszervezés
- kapcsolattartás a többi osztály vezetőivel
- partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- 3-5 év tapasztalat személyi asszisztensi pozícióban
- tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
- felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
- kiváló kommunikációs és probléma-megoldó készség
- szervezőkészség
- proaktív hozzáállás

Amit kínálunk / Offer

- fiatal, dinamikus csapat
- kiváló munkakörnyezet
- hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh