project coordinator | budapest

posted
contact
balázs molnár, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
120185 / 21994
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Az általunk keresett Project Coordinatornak proaktív, autonóm módon kiemelkedő professzionalitással kell majd egy hazai médiatársaság felső vezetőinek támogatását, kiemelten fontos projektek koordinációját és e projektek hazai és külföldi stakeholderei közötti kapcsolattartást végreahajtania.

• Felső vezetők támogatása az üzleti projektcélok eléréséhez kapcsolódó szervezői és szakmai feladatokban
• A projektfeladatok lebonyolításának nyomon követése
• Projekt-meetingek szervezése, ehhez kapcsolódó feladatok nyomon követése, határidők tervezése
• Különböző területektől kapott információs anyagok összegyűjtése
• Üzleti prezentációk, javaslatok, dokumentációk elkészítése Power Point-ban és Excelben
• Együttműködés a folyamatok elemzésében és optimalizálásában
• Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, illetve a cég partnereivel
• A projektek dokumentációjának naprakészen tartása
• Felsővezetői hatáskörbe tartozó egyéb feladatok szakmai adminisztrációjának támogatása, ezekkel kapcsolatos kommunikációban való részvétel

Elvárások / Requirements

• Üzleti szemlélet és gondolkodásmód
• Felsőfokú végzettség (pénzügyi, vagy közgazdász)
• Többéves (1-3 év) üzleti tanácsadó cégben szerzett vagy nemzetközi nagyvállalati hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
• MS Office (főként PowerPoint, Excel, Outlook) alapos ismerete
• Erős, folyékony aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (B2/C1)
• Terhelhetőség és csapatjátékosság
• Nagyfokú kezdeményezőkészség és önállóság
• Hazai és nemzetközi szintű projektek iránti érdeklődés
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Problémamegoldó készség
• Tanulékonyság
• Kitartó munkavégzés
• Céltudatosság

Kapcsolattartó / Applications

Balázs Molnár
+36 1 411 2090